Adwords Danışmanlığı

 Reklamlarınızı siz oluşturursunuz 

Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz. 

Reklamlarınız Google’da görünür 
Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.

Müşterileri siz çekersiniz
Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamınızı tıklaması yeterlidir. Başlamak için bir web sayfasına bile ihtiyacınız olmaz; Google ücretsiz olarak bir web sayfası oluşturmanıza yardım eder. Her şey son derece basit!
 

 

1 Reklamınızın gösterileceği yeri (ülke, bölge veya şehir) siz belirleyin.
Google'da arama yapan kişiler, sadece doğal arama sonuçlarını değil, "Sponsor Bağlantılar" bölümünde yer alan reklamları da görür. Bu reklamlar, sadece ilgili oldukları arama sonuçlarıyla birlikte yayınlanır. Reklamlarınızın hangi ülke, şehir ve bölgelerde gösterileceğine müşteri potansiyelinize göre siz karar verebilirsiniz.

2 Bütçenizi kendiniz belirleyin ve maliyetlerinizi tümüyle siz kontrol edin 
AdWords için minimum harcama zorunluluğu yoktur ve ödeyeceğiniz tutar tümüyle size bağlıdır. Örneğin, günlük bütçenizi 5TL ve reklamınızın aldığı her tıklama için maliyetinizi en fazla 30 Kuruş olarak ayarlayabilirsiniz. 

3 Sadece reklamınıza tıklandığında ödeme yapın.
Reklamınızın görüntülenmesi ücretsizdir. Ayrıca, sahte tıklamalar konusunda endişelenmenize gerek yoktur; Google'ın akıllı sistemi sayesinde bu tür tıklamalar geçersiz sayılmakta ve size hiçbir ücret yansıtılmamaktadır. 

4 AdWords hesabınızı hemen açalım.
Size maksimum potansiyel müşteriyi kazandıracak sürekli iyileştireceğimiz AdWords hesabını hemen açalım.