Adwords Maliyetleri

1 - Bütçenizi belirleyin.
Ulaşmak istediğiniz potansiyel müşteri sayısına göre her gün ne kadar harcama yapmak istediğinizle ilgili limiti siz belirlersiniz. AdWords'te minumum harcama limiti seçmenize gerek yoktur.

2 - Sadece reklamınıza tıklandığında ödeme yapın.
Reklamların görüntülenmesi ücretsizdir. Sadece reklamlarınız potansiyel müşterileriniz tarafından tıklandığında ücret ödersiniz. Sahte tıklanmalar konusunda endişelenmenize Ayrıca, sahte tıklamalar konusunda endişelenmenize gerek yoktur; Google'ın akıllı sistemi sayesinde bu tür tıklamalar geçersiz sayılmakta ve size hiçbir ücret yansıtılmamaktadır. Reklamlarınızın tıklanmaları ile ilgili detaylı AdWords raporları sayesinde hangi anahtar kelimeler ile ne kadar tıklanma aldığınzı ve Google Analytics sayesinde ziyaretçilerinizin detaylı istatistiki bilgilerine sahip olabilirsiniz.

3 - Gereksiz tıklanmalar için para ödemeyin.
Reklamlarınızı sürekli optimize ederek size müşteri olarak geri dönmeyecek tıklanmalar yerine iş potansiyelinizi arttıracak, size yeni müşteriler sağlayacak tıklanmaları almanızı sağlarız. Örnek olarak sadece İzmir'de hizmet veriyor ve şehir dışına ürün satmıyorsanız. Reklamlarınızın başka illerde görünmesi gerekmez.